Výuka anglického jazyka ve 3.a ve 4. ročníku - domácí příprava

V článku naleznete odkaz na stažení interaktivních materiálů k učebnici LISTEN AND PLAY pro 3. ročník a LISTEN AND SPEAK pro 4. ročník zdarma.
Výuka anglického jazyka ve 3.a ve 4. ročníku - domácí příprava

Občas se setkáváme s obavami rodičů, kteří neovládají anglický jazyk, že nebudou moci pomáhat svému dítku s domácí příprvou na tento náročný předmět. 

K výuce angliského jazyka používáme ve 3. ročníku učebnici a pracovní sešity LISTEN AND PLAY z vydavatelství Nová škola Brno. Ve 4. ročníku plynule navazujeme učebnicí a pracovními sešity LISTEN AND SPEAK.

K těmto učebnicim byly vytvořeny interaktivní materiály, které si můžete zdarma stáhnout do svého počítače.

Jedná se vlastně o elektronickou učebnici, která je totožná s tou, kterou mají žáci 3. a 4. ročníku v tištěné podobě. Elektronická učebnice má anglicky namluvené veškeré texty, obsahuje spoustu her, pexesa, cvičení, správná řešení. Používáme ji ve škole na interaktivní tabuli a vzhledem k tomu, že je zdarma, doporučujeme ji k domácímu procvičování. 

Dále v dolní liště můžete přepnout z učebnice na pracovní sešit. Kliknutím na cvičení si ho zvětšíte a zároveň se Vám otevře odkaz na klíč (key), kde si lze úkol zkontrolovat. 

Vřele doporučujeme udělat si chvíli čas a program si nainstalovat. 

Jak probíhá instalace?

1 Nainstalujete si program Media Creator verze Student - odkaz zde

2. Po nainstalování provedete registraci na svoje jméno. Budete požádáni o licenční klíč, pouze dáte pokračovat, nepotřebujete ho.

3. Na první stránce programu je nahoře vpravo tlačítko katalog, po kliknutí na něj se zobrazí velká nabídka titulů. Vyberete si:

Pro 3. ročník: MULTIMEDIÁLNÍ MATERIÁLY PRO VÝUKU ANGLICKÉHO JAZYKA 3. ROČNÍK 1. díl (1. pololetí) a dále 2. díl (2. pololetí) a stáhnete si je zdarma. 

Pro 4. ročník: English 4 _ 1 a English 4 _ 2 (1. díl a 2. díl). 

4. Přestože bude uvedeno zdarma pouze na měsíc, u těchto titulů to neplatí, budete je moci používat stále. Zdarma jsou i tituly pro 1. ročník a pro 2. ročník. Ty využíváme v kroužku anglického jazyka.

Výsledek obrázku pro listen and speak nová škola

Přidáno 27. 8. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru