Výuka anglického jazyka ve 3. ročníku - domácí příprava

V článku naleznete odkaz na stažení interaktivních materiálů k učebnici LISTEN AND PLAY zdarma.
Výuka anglického jazyka ve 3. ročníku - domácí příprava

Od letošního školního roku používáme ve výuce učebnici a pracovní sešity LISTEN AND PLAY z vydavatelství Nová škola Brno. K této učebnici byly vytvořeny interaktivní materiály, které si můžete zdarma stáhnout do svého počítače.

Jedná se vlastně o elektronickou učebnici, která je totožná s tou, kterou mají žáci 3. ročníku v tištěné podobě. Elektronická učebnice má anglicky namluvené veškeré texty, obsahuje spoustu her, pexesa, cvičení, správná řešení. Používáme ji ve škole na interaktivní tabuli a vzhledem k tomu, že je zdarma, doporučujeme ji k domácímu procvičování. 

 

Jak probíhá instalace?

1 Nainstalujete si program Media Creator verze Student - odkaz zde

2. Po nainstalování provedete registraci na svoje jméno. Budete požádáni o licenční klíč, pouze dáte pokračovat, nepotřebujete ho.

3. Na první stránce programu je nahoře vpravo tlačítko katalog, po kliknutí na něj se zobrazí velká nabídka titulů. Vyberete si MULTIMEDIÁLNÍ MATERIÁLY PRO VÝUKU ANGLICKÉHO JAZYKA 3. ROČNÍK 1. díl (1. pololetí) a dále 2. díl (2. pololetí) a stáhnete si je zdarma. 

4. Přestože bude uvedeno zdarma pouze na měsíc, u těchto titulů to neplatí, budete je moci používat stále. Zdarma jsou i tituly pro 1. ročník a pro 2. ročník. Ty jsme využívali v kroužku anglického jazyka.

Přidáno 14. 9. 2017, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru