Aktuality

Zde najdete odkaz na stránku portálu "Škola v pyžamu", kam budeme žákům zadávat úkoly.
Děti si dnes do školy přinesly domácí zvířátka, plyšová zvířátka, hry se zvířátky, knížky o zvířátkách. Nahlédněte do naší fotogalerie. Děkujeme za návštěvu :)
POZVÁNKA NA ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO RODIČE
při Základní škole a Mateřské škole Dobrá Voda, příspěvkové organizaci, Dobrá Voda 96, 594 51 Křižanov
Důležité informace o testování, příchod do ZŠ ...
Základní informace o výuce pro rodiče. Prosíme o nahlášení stravy od 12. 4. 2021. Děkujeme.
Přeplacená částka: 143 Kč. O tuto částku buď ponížíme úplatu na 2. pololetí (po otevření ŠD pro tuto třídu) nebo ji na konci školního roku vrátíme rodičům na účet.
Důležité upozornění, které se týká žáků ZŠ
Důležité upozornění pro rodiče dětí MŠ a ZŠ.
Po dobu nouzového stavu můžete, v případě nemoci dítěte, odhlašovat stravu ještě týž den do 6.00 hodin ráno. Do jídlonosičů stravu do odvolání vydávat nebudeme. Děkujeme za pochopení.
Vážení rodiče, ve 2. pololetí budeme vybírat úplatu poníženou o částku, kterou Vám budeme vracet z důvodu uzavření školy. MŠ: odečteme 52 Kč za prosinec, Třída I. odečteme 66 Kč za 1. pololetí. Třída II. družinu stále nemá, částku spočítáme po otevření.
Ke stažení Rozvrh hodin od 4. 1. 2021 a Dotazník o odchodech žáků ze školy (vyplněný žáci přinesou první den školy, děkujeme.).
Prosíme o spolupráci, děkujeme.
Vánoční prázdniny začnou v pondělí 21. prosince 2020. Žáci se vrátí do škol v pondělí 4. ledna 2021.
Na škole v pyžamu najdete přehled probraného učiva ze školy v případě nepřítomnosti vašeho dítěte.
Vážení rodiče, od 14. října 2020 budeme opět žáky naší školy vzdělávat distančním způsobem z důvodu celostátního zákazu osobní přítomnosti žáků ve škole.
Nebude se vyžadovat potvrzení školy o uzavření, to bude nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření.
V případě potřeby kontaktujte vyučující, děkujeme.
Pravidla pro výuku a hygienická pravidla - dodatek ke školnímu řádu č. 2
V článku naleznete odkaz na stažení interaktivních materiálů k učebnici LISTEN AND PLAY pro 3. ročník a LISTEN AND SPEAK pro 4. ročník zdarma.
V 1. ročníku jsme přešli na nové učebnice českého jazyka Čteme a píšeme s Agátou z vydavatelství Nová škola, které využívají metodu tří startů.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru