ZŠ - AKCE ÚNOR

PONDĚLÍ 6.2. CHALOUPKY VELKÉ MEZIŘÍČÍ – OSTRŮVEK. PROGRAM: NEŽ SI UKROJÍME KRAJÍC CHLEBA. BUDE PLACENO ZE ŠABLON.

S SEBOU: SVAČINA, PITÍ, UČENÍ VIZ. NÍŽE.

ODJEZD V 7:00 Z DOBRÉ VODY (AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA) SRAZ NEJPOZDĚJI V 6:55. NÁVRAT V 10:20. ŽÁCI PRVNÍ A TŘETÍ TŘÍDY BUDOU MÍT PO NÁVRATU ČTENÍ PSANÍ, TŘETÍ TŘÍDA JEŠTĚ ANGLICKÝ JAZYK A ČESKÝ JAZYK. ŽÁCI DRUHÉ, ČTVRTÉ A PÁTÉ TŘÍDY BUDOU MÍT PO NÁVRATU PRACOVNÍ ČINNOSTI, A ŽÁCI ČTVRTÉ TŘÍDY JEŠTĚ ANGLICKÝ JAZYK.

PÁTEK 10.2. KARNEVAL, VYUČOVÁNÍ V KOSTÝMECH, HRY, SOUTĚŽE, UČENÍ DLE BĚŽNÉHO ROZVRHU.

ÚTERÝ 14.2. BESEDA SE SPISOVATELEM. ZAČÁTEK V 10:15. UČENÍ DLE BĚŽNÉHO ROZVRHU. VYBÍRÁME 40 KČ.

STŘEDA 15.2. CHALOUPKY VELKÉ MEZIŘÍČÍ – OSTRŮVEK. PROGRAM: PODOBY MLÉKA. BUDE PLACENO ZE ŠABLON.

S SEBOU: SVAČINA, PITÍ, UČENÍ VIZ. NÍŽE.

ODJEZD V 7:00 Z DOBRÉ VODY (AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA) SRAZ NEJPOZDĚJI V 6:55. NÁVRAT V 10:20. ŽÁCI PRVNÍ A TŘETÍ TŘÍDY BUDOU MÍT PO NÁVRATU ČESKÝ JAZYK. ŽÁCI DRUHÉ, ČTVRTÉ A PÁTÉ TŘÍDY BUDOU MÍT ČTENÍ PSANÍ, ŽÁCI ČTVRTÉ A PÁTÉ TŘÍDY VLASTIVĚDU, ŽÁCI PÁTÉ TŘÍDY DÁLE INFORMATIKU.

Přidáno 30. 1. 2023, autor: Michaela Fleck

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru