Zahájení nového školního roku 2017 - 2018

Vítáme Vás zpět a přinášíme nové informace o naší škole.

Vážení rodiče a milí žáci,

prázdniny skončily a my se 4. září sejdeme v naší škole. Doufáme, že jste si všichni užili zaslouženého volna a krásných letních dnů.

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat ve škole, kde se ani tyto prázdniny nezahálelo. Největší radost máme z toho, že byl před budovou vybudován nový chodník a ke škole přístupová cesta s oplocením. Vše povede k větší bezpečnosti dětí a žáků, která je pro nás prioritou. Tyto práce jste mohli za pochodu sledovat zvenčí. Ale co se dělo uvnitř? Byly vymalovány zbývající prostory školy - třída ZŠ, třída ŠD, šatny, jídelna a další zázemí. Všechny dřevěné dveře byly opatřeny novými nátěry a krásnými klikami. Největší změnu doznala školní družina. Žáci školy se mohou těšit na nový nábytek od pana Jízdného z firmy Dřevodesign a novinku - chytrou zeď. Chytrá zeď je zeď, jejíž povrch je opatřen bílou popisovatelnou magnetickou plochou. Díky tomu se dá na zeď psát stíratelnými fixy. Toho budou žáci využívat nejen ve výuce (1. a 2. ročníky), ale také v družině. Zeď nám trpělivě vyráběl pan Heralecký z Kozlova. A nebylo to vůbec jednoduché. Děkujeme oběma pánům za vstřícnost a nasazení.

Není bez zajímavosti, že materiál na chytrou zeď si škola zakoupila z vlastních prostředků, které byly získány výtěžkem z našich akcí. 

V přípravném týdnu jsme všechno chystali tak, aby Vám zde s námi bylo v nadcházejícím školním roce příjemně a chodili jste k nám rádi. 

Mgr. Věra Havelková

Přidáno 3. 9. 2017, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru