Školní jídelna - změny od 1. února 2018 MŠ + ZŠ

Vážení rodiče,

upozorňujeme Vás na nové změny od 1. února 2018, které se týkají školního stravování.

Naše škola přechází na nový systém evidence stravy.

S tím je spojena důležitá změna – obědy lze přihlásit a odhlásit pouze v naší škole a to do 6.20 hodin ráno.

Dětem z mateřské školy je třeba přihlásit svačiny již do 10 hodin předešlého dne z důvodu objednávky potravin v Jednotě.

Odhlašovat a přihlašovat stravu lze osobně, telefonicky a nově i emailem. Zřídili jsme pro tyto účely emailovou schránku jidelnadv@seznam.cz, kam nám můžete svoje požadavky ohledně přihlašování a odhlašování psát do 6.20 hodin ráno téhož dne. V 6.30 hodin již musíme veškeré změny hlásit do jídelny v ZŠ Křižanov.

 

Další novinka se týká placení. Nově bude možné od února platit za stravu převodem z Vašeho účtu na účet školy. Tuto platbu upřednostňujeme před platbou v hotovosti.

 

Prosíme o vyplnění NÁVRATKY, zda máte nebo nemáte o tento způsob zájem. Poslali jsme Vám ji v pátek 26. 1. 2018. Pokud ji nemáte, vyzvedněte si novou u učitelek.

V případě zájmu Vám přidělíme trvalý variabilní symbol. Na začátku měsíce od nás dostanete (případně pošleme po dětech) částku k zaplacení s potřebnými údaji (číslo účtu, variabilní symbol, částka, splatnost).

Bezhotovostní platba musí být provedena nejpozději do 15. dne kalendářního měsíce (stravné se hradí za předešlý měsíc). Poté bude provedena ředitelkou školy kontrola.

 

Platbu v hotovosti budete moci uhradit u paní Žejškové ve stanovené době od 14.00 hodin do 14.20 hodin do 10. dne kalendářního měsíce.

 

Děkujeme Vám za spolupráci.                                           Mgr. Havelková Věra

Přidáno 28. 1. 2018, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru