Škola v pyžamu - odkazy pro jednotlivé ročníky

Zde najdete odkaz na stránku portálu "Škola v pyžamu", kam budeme žákům zadávat úkoly.

1) Přihlášení k účtu, který byl již vytvořen

Zadejte svoje jméno ve formátu jméno.příjmení (vše malým písmem bez znamének) a heslo. Pokud vám nejde přihlásit, napište na e-mail skola.dobravoda@seznam.cz. Vygenerujeme vám nové. Pokud jste při registraci zadali e-mail, můžete si požádat o obnovení hesla sami.

2) Jak se přihlásit - nové přihlášení (pouze, pokud se registrujete znovu).

vyplníte jméno a příjmení žáka a uvedete nejméně šestimístné heslo e-mail pro případnou obnovu hesla. Po registraci by Vám měl přijít registrační e-mail na adresu, kterou jste uvedli. Můžete ho mít i v hromadných e-mailech nebo ve spamech, pokud ho nenajdete v doručených. Už jsme se s tím setkali.

Přihlašte se vždy jen do jedné třídy - té své. 

Komu se nejde přihlásit, ujistěte se, že heslo, které zadáváte, má opravdu 6 znaků. 

Prosíme - zapište si údaje, stačí registrovat se pouze jednou, pak už se jen přihlašovat pod stejným jménem a heslem. Děkujeme.

 

Odkazy na přihlášení pro jednotlivé ročníky:                  

1. třída:            https://www.skolavpyzamu.cz/iy2so

 

2. třída    ZDE

3. třída    ZDE

4. třída    ZDE

5. třída    ZDE

 

 

Přidáno 14. 9. 2021, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru