Škola v pyžamu - návod na přihlášení

Od 14. dubna najíždíme na nový systém on-line výuky. Níže jsou odkazy na přihlášení.

Jak se přihlásit:  

vyplníte jméno a příjmení žáka a uvedete nejméně šestimístné heslo e-mail pro případnou obnovu hesla. Po registraci by Vám měl přijít registrační e-mail na adresu, kterou jste uvedli. Můžete ho mít i v hromadných e-mailech nebo ve spamech, pokud ho nenajdete v doručených. Už jsme se s tím setkali.

Přihlašte se vždy jen do jedné třídy - té své. 

Komu se nejde přihlásit, ujistěte se, že heslo, které zadáváte, má opravdu 6 znaků. 

 

Odkazy na přihlášení pro jednotlivé ročníky:                  Informace o webu: ZDE

1. třída    ZDE

2. třída    ZDE

3. třída    ZDE

4. třída    ZDE

5. třída    ZDE

Přihlašovat se můžete již nyní, ať máme vše na úterý 14. dubna připraveno. Děkujeme.

Pokud se nemůžete přihlásit, napište e-mail na skola.dobravoda@seznam.cz

Některé přihlášené již evidujeme, takže fungovat by to mělo. Přihlašujte se přes odkazy níže, které jsou přímo do našich tříd. Případně Vás přihlásíme sami, v tom případě napište do e-mailu ještě heslo, jaké si přejete (musí mít minimálně 6 znaků). Děkujeme. 

Přidáno 8. 4. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru