SIM KARTY pro školáky s daty zdarma - doplňující informace od Tmobile

Vážení ředitelé a zástupci škol,

 

níže posílám dodatečné informace a upřesnění nějakých úskalí k naší akci neomezených dat pro školáky.

 

  • Pokud rodičům nepůjde objednávka dokončit s výzvou, aby se obrátili na prodejnu nebo pokud se jim zde ukazuje záloha, je potřeba, aby zavolali na naši infolinku či navštívili prodejnu. Kolegové tyto zábrany jsou schopni obejít a SIM kartu objednat.
  • Pokud se uživatelům objevuje, že neomezená data mají pouze na 30 dní či že mají k dispozici pouze 4 GB, mohou toto sdělení ignorovat. Akce je opravdu na celé 3 měsíce od aktivace SIM karty a data jsou neomezená.
  • Co se týče hovorů, SMS a platebních služeb (audiotext, Premium SMS, SMS plateb, apod.), ty jsou na SIM kartách povoleny a budou účtovány dle standardního ceníku. Doporučujeme tyto služby zablokovat přímo na našem webovém portálu. Případně lze kontaktovat naši infolinku.
  • Po 3 měsících budou SIM karty automaticky deaktivovány. Není potřeba posílat výpověď. Uživatelé o tom budou předem informováni s možností pokračovat se SIM kartou, avšak již bez 100% slevy.
  • Nepoužité kódy se prosím pokuste distribuovat. Vrátit již nejdou a byla by škoda, pokud by propadly.

 

Žádáme o rozposlání těchto informací rodičům, aby měli detailnější informace.

 

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

 

Ing. Michal Lebeda
Osobní konzultant služeb zákazníkům - top business

Přidáno 30. 11. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru