Screeningové testování žáků ve škole od 22. listopadu 2021 - Covid-19

22. 11. 2021: všechny testy žáků byly negativní 29. 11. 2021: zachycen jeden pozitivní test ve třídě II. (čekáme na PCR test, v případě pozitivního testu budeme čekat na pokyny Kr. hyg. stanice, která určí další postup, do té doby běžný provoz školy ).

Vážení rodiče,

od pondělí 22. listopadu 2021, a následně každé další pondělí, se vždy na začátku vyučování budou žáci testovat. 

Testování nepodstupuje žák/žákyně, který/která písemně doloží, že:

a) byl/a očkován/a proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem, že uplynulo nejméně 14 dní  od dokončeného očkování

b) prodělal/a laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u něj/u ní doba nařízené izolace a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu  viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více  než 180 dní – a toto doloží

c) absolvoval/a nejdéle před 72 hodinami dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo absolvoval nejdéle před 24 hodinami rychlý  antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem a toto doloží.

Žák, který nebude v pondělí testu přítomen, absolvuje ho ihned po návratu do školy. 

 

Přidáno 22. 11. 2021, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru