OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 16. BŘEZNA 2020 DO ODVOLÁNÍ

Ředitelka školy rozhodla po projednání se zřizovatelem obce a na základě písemného vyjádření zákonných zástupců dětí, že provoz mateřské školy bude přerušen

 

od 16. března 2020 do odvolání

 

K přerušení provozu mateřské školy došlo v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 a v návaznosti na opatření uzavření základních škol, středních škol a vysokých škol a na základě jednání se zřizovatelem obce a písemného vyjádření zákonných zástupců dětí, téměř všichni nemají o provoz za této situace zájem.

 

Na základě informací MŠMT při uzavření zařízení předškolní péče bude postupováno stejným způsobem jako u klasických školních zařízení, ředitelka bude potvrzovat ošetřovné. 

Informace o poskytnutí OČR do 10 let věku dítěte: https://www.mpsv.cz/web/cz/informace-ke-koronaviru

Formulář a info ke OČR ke stažení ZDE a ZDE.

Pokud budete potřebovat potvrdit "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)", zavolejte v pondělí 16. března do školy (mobil 733 510 327) nebo napište e-mail (skola.dobravoda@seznam.cz), domluvíme se na předání. Potvrzení můžeme poslat i elektronicky.

Rodiče nemusejí kvůli ošetřovnému do školy. Jde to i bezkontaktně

 

 

Přidáno 14. 3. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru