Otevření školní družiny pro další třídu, informace o výuce

Vážení rodiče, na základě nového rozhodnutí MŠMT lze nyní z organizačních důvodů spojovat do školní družiny dvě třídy bez ohledu na ročník.

Od pondělí 14. prosince 2020 proto OBNOVUJEME ŠKOLNÍ DRUŽINU I PRO ZBÝVAJÍCÍ ROČNÍKY.

Žádáme Vás, školní družinu využívejte pouze, pokud ji opravdu potřebujete pro svoje děti, např. oba rodiče zaměstnaní, rodič není na MD. Není ideální, aby byly děti zbytečně od rána do odpoledne v rouškách. Ve ŠD není běžný provoz, platí tam zvýšená hygienická opatření, jsou omezeny běžné činnosti i pohybové aktivity. Proto Vás prosíme, omezte pobyt dětí v družině na nezbytně nutnou dobu. Děkujeme.

V družině děti chodí ven v době od 13.00 do 14.00 hodin. V tuto dobu si je nevyzvedávejte. Venku jim navlhne rouška, je tedy třeba mít v záloze další na výměnu. Děkujeme.

Vrácení platby za školní družinu: nově od letošního školního roku budeme vracet školné za dny, kdy děti nemohly chodit do družiny. V dalším pololetí (leden) ponížíme vybíranou úplatu o vrácenou částku. Částka bude jiná pro obě třídy, vzhledem k tomu, že pro děti z horní třídy byla družina zavřená déle.

Výuka: MŠMT zvažuje prodloužení vánočních prázdnin od 21. 12. 2020. To znamená, že výuka by skončila v pátek 18. 12. Pokud to tak bude, budeme Vás informovat na webových stránkách školy a v žákovské knížce.

Letos si děti nebudou před svátky předávat žádné dárky, nebudou nosit vánoční cukroví. Děkujeme za pochopení.

Od ledna 2020 bude platit normální rozvrh hodin, bude obnoveno náboženství pro všechny ročníky. V případě nepříznivé epidemiologické situace se budeme řídit pokyny MŠMT a samozřejmě mohou nastat další změny. Uvidíme, co nám přinese další rok. Věříme, že bude líp.

Přidáno 10. 12. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru