Odpolední vyučování pro žáky 4. a 5. ročníku v základní škole

 

Výňatek ze školního řádu - organizační zabezpečení odpoledního vyučování: 

  • Odpolední vyučování pro žáky 4. a 5. ročníku začíná v 12.15 hodin a končí ve 13.00 hodin. Přestávka mezi dopoledním a odpoledním vyučováním činí 65 minut.
  • Ředitelka základní školy umožní žákům pobyt o přestávce mezi dopoledním a odpoledním vyučováním. Žáci půjdou po skončení dopoledního vyučování v 11.10 hodin na oběd a poté do třídy školní družiny, kde nad nimi bude vykonávat dohled vychovatelka. Během pobytu ve školní družině mohou relaxovat, zahrát si stolní hru nebo se připravovat do výuky. Ve 12.05 hodin odejdou do třídy v 1. patře, kde bude probíhat 1 hodina odpolední výuky.
  • Zákonní zástupci podepíší svůj souhlas s tím, že jejich dítě nebude opouštět budovu školy během této přestávky. Pokud by s tímto nesouhlasili a jejich dítě by školu opouštělo, ředitelka školy umožní těmto žákům vstup a pobyt v budově 20 minut před začátkem odpoledního vyučování a o přestávce mezi dopoledním a odpoledním vyučováním. Tzn. ve 12.45 hodin.

Přidáno 27. 8. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru