Nová hygienická opatření a organizační pravidla v základní škole od 5. 10. 2020 po dobu trvání nouzového stavu

Vážení rodiče, 

od pondělí 5. října budou v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v naší škole platiti tato omezení:

1) Výuka: 

Hudební výchova bude bez zpěvu, jinak nejsou pro 1. stupeň žádná další omezení.

2) Zájmové kroužky při školní družině:

Po dobu nouzového stavu budou kroužky Šikovné ruce a Človíček zrušeny.

Kroužek Anglický jazyk hrou pro 2. ročník bude probíhat bez omezení i nadále.

Nepovinný předmět náboženství bude také probíhat bez omezení každý čtvrtek.

3) Odběr stravy v první den nemoci žáka do jídlonosiče

Po dobu nouzového stavu nebude možný odběr stravy do jídlonosiče v první den nemoci žáka. Místo toho máte nově možnost odhlásit oběd v první den nemoci ještě týž den, a to ráno do 6.05 hodin. Upřednostňujeme odhlášku e-mailem na adrese jidelnadv.@seznam.cz, případně telefonicky na číslech 566 543 158 nebo 733 510 327. Po skončení nouzového stavu již toto možné nebude, jedná se o mimořádné opatření. 

4) Roušky ve škole

Nadále platí, že ve společných prostorech školy jsou žáci povinni nosit roušky. Roušku nemusí nosit ve třídě při výuce, kdy si ji uloží do sáčku.

Nadále platí zákaz vstupu rodičů do budovy školy, v případě vyzvedávání dítěte ze školní družiny použijte zvonek. Vzhledem k blížícímu se sychravému podzimu a zvýšené nemocnosti dětí v tomto ročním období apelujeme na to, aby do školy chodily děti pouze zdravé, bez klinických příznaků infekčního onemocnění (kašel, rýma, bolest hlavy, bolest břicha, zvýšená teplota apod.). Úkoly po dobu nepřítomnosti najdete na portálu Škola v pyžamu pod svým ročníkem.

Děkujeme za respektování a dodržování výše uvedených pravidel.

Mgr. Havelková Věra

Přidáno 1. 10. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru