Informace pro rodiče žáků ZŠ - návrat do školy ve čtvrtek 9. 12. 2021 !!!

Návrat se odkládá o jeden den.
Vážení rodiče,
 
bohužel ještě nemáme od všech informace, zda měly děti negativní PCR test. Hodně z Vás test absolvovalo již včera, ale výsledky ještě nejsou a čeká se. Nemám informaci, zda byl někdo na testu až dnes, ale možné to je. 
 
Pokud by se stalo, že bychom se vrátili do školy a někdo by byl nakonec ještě pozitivní, počítal by se poslední kontakt od středy 1. prosince a od něj 7 dní karanténa, což je do 8. prosince, tedy ještě včetně středy. 
 
V tom případě by děti, které byly na testu 5. den od kontaktu s pozitivním v pondělí,  musely jít na test zřejmě znovu, protože do středy jsme všichni chodili spolu do školy. Pátý den by byl až v pondělí. Děti se mají testovat 5. až 7. den od kontaktu s pozitivním.
 
Z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že nebudu nic riskovat a ještě ve středu se budeme učit online na Škole v pyžamu. Splníme si 7 dnů karantény a to i v případě, že by byl zjištěn případný pozitivní PCR test. 
 
Omlouvám se za komplikace, ale nemohu jinak. Nechci riskovat, že kvůli jednomu dnu bych zase musela řešit vše znovu. A případnou další karanténu. 
 
Informaci dám dětem i na školu v pyžamu. 
 
Návrat dětí do školy bude tedy ve čtvrtek 9. prosince 2021. Prosím, pište mi průběžně výsledky testů. Obědy přihlásím těm, kteří dnes napsali, že je chtějí. Ostatní si je prosím nahlašte na e-mail školní jídelny tak, jak jste zvyklí.
 
Děkuji Vám za pochopení. V případě dotazů obratem odpovím. 
 
Havelková Věra

Přidáno 7. 12. 2021, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru