Informace o výuce od 17. května 2021

Vážení rodiče,

 

informujeme Vás o provozu školy od 17. května 2021.

 

Od tohoto dne se vrací provoz naší školy téměř do běžného režimu.

 

1) Vracíme se k běžnému rozvrhu hodin ze začátku školního roku.

 

2) Tělesná výchova je dovolena venku – děti si přinesou vhodný oděv a obuv na ven. Zpěv zatím povolen není, připravíme náhradní program do hodin (vycházky, poslech hudby, hudební teorie).

 

3) Školní výlety nejsou povoleny.

 

4) Vstup osob do budovy školy (mimo žáky a zaměstnance) je možný pouze v nezbytně nutných případech. Ráno budou žáci vstupovat do školy bez doprovodu a po vyučování, případně družině,  použije doprovod zvonek u hlavního vchodu.

 

5) Školní družina: bude fungovat pro již přihlášené žáky z obou tříd. Příchod i odchod z družiny bude podle vyplněných údajů na přihlášce ze září. V případě změn tuto změnu dopředu oznamte paní vychovatelce (ústně, písemně). Přeplatek na školném za zrušenou družinu Vám bude vrácen na účet, ze kterého platíte stravu (do konce června).

 

6) Školní jídelna: na e-mail školní jídelny nahlaste dětem obědy, pokud například nyní nechodí (do pátku do 14 hodin).  V běžném režimu již není možné obědy odhlašovat ráno týž den. Obědy je nyní třeba odhlašovat (přihlašovat) den předem do 14 hodin.

 

7) Testování: 1x týdně v pondělí ve škole jako dosud.

Třída I. (1., 3. ročník) se bude testovat ráno v 7 hodin.

Třída II. (2., 4. a 5. ročník) se bude testovat ráno v 7.10 hodin.

Družina v den testování bude v provozu od 6.45 hodin pouze pro děti, které to nutně potřebují. V ostatní dny bude otevřena pro všechny přihlášené děti. Děkujeme za pochopení.

 

8) Chirurgická rouška nebo respirátor: nic se nemění, jsou nadále povinné. Je třeba dát dětem roušku nebo respirátor náhradní. Obzvláště těm, kteří budou chodit do školní družiny.

 

9) Náboženství bude pro přihlášené děti opět ve čtvrtek. Kroužky v rámci školní družiny do konce školního roku již neproběhnou (měly končit v květnu). 

 

Vážení rodiče, děkujeme Vám za spolupráci a za dodržování výše uvedených pravidel. Budeme jen věřit, že zdárně dokončíme tento školní rok a v tom dalším už bude vše v pořádku.

Pokud máte zájem o telefonickou nebo osobní konzultaci s vyučujícími, zavolejte nebo napište e-mail.

 

Havelková Věra

Přidáno 12. 5. 2021, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru