Informace k výletu 13. 9. 2021

Informace k výletu 13. 9. 2021

 

V pondělí 13. 9. 2021 pojedeme na výlet (podrobnější popis na nástěnce v šatně nebo na webu). Prosíme rodiče, aby VŠECHNY děti byly v tento den v mateřské škole nejpozději do 7.15 hod.

 

S sebou: svačinu, pití – láhev, dobroty (ne, čokoládové nebo takové, co se při hezkém počasí rozpatlají), papírové kapesníčky (případně i malé balení vlhčených ubrousků), pláštěnku, vhodné oblečení na pobyt venku – program je terénní!!!, VŠECHNY děti budou mít gumáky (již na sobě) – program bude zaměřený na vodu, v PODEPSANÉ TAŠCE s sebou běžnou obuv, ve které děti chodí do MŠ (tenisky, botasky; před cestou zpátky děti přezujeme a do tašky dáme gumáky)

 

Odjezd v 7.30 hod od školy, příjezd cca 12.00 – 12.30 hod. Výukový program bude probíhat venku, proto se může stát, že se děti vrátí ušpiněné!

Přidáno 7. 9. 2021, autor: Zdeňka Buršíková Krátká

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru