Informace k 1. dni ve škole - zahájení nového školního roku 1. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

vítáme Vás po prázdninách a věříme, že jste si je užili ve zdraví a pohodě.

 

V úterý 1. září 2020 začíná nový školní rok.

Škola se žákům otevře v 7. 15 hodin. Vyučování začíná v 7. 30 hodin. 

Odchod žáků ze školy je plánován na 8.00 hodin.

Rozdělení tříd: 

Třída I. (přízemí) : 1. a 3. ročník, třídní učitelka Mgr. Fleck. Letos paní učitelka také doprovází prvňáčka do školy, proto ji první školní den zastoupí paní učitelka Havelková Věra

Třída II. (patro): 2., 4. a 5. ročník, třídní učitelka Mgr. Havelková Věra. První školní den žáky přivítá paní vychovatelka Heralecká Romana.

Žáci 1. ročníku mají umožněn vstup do třídy se svými rodiči. 

Žáci 2. - 5. ročníku odejdou do třídy bez doprovodu rodičů. Rodiče na ně mohou počkat před školou. 

V tomto školním roce bude vstup rodičů do školy vzhledem k epidemiologické situaci omezen. Pokud to bude nutné, rodiče mohou vstoupit pouze do šatny. Vstup do třídy a družiny je zakázán. Pouze 1. školní den umožníme rodičům zúčastnit se slavnostního přivítání prvňáčků, které bude trvat cca 30 minut. 

Po skončení přivítání v 8.00 hodin si všichni žáci nahlásí obědy na další dny ve školní jídelně. 

Školní družina bude v provozu od středy 2. září 2020 (provoz 6.45 - 15.30 hodin)

V prvním týdnu vyučování probíhají ve škole adaptační dny, výuka je zkrácena a přizpůsobena tak, aby se žáci pozvolně vraceli ke školním povinnostem a prvňáčci si postupně zvykali na nové prostředí. 

 

 Středa      2. 9. 2020 (adaptační den)

 1. – 3 ročník: 3 vyučovací hodiny do 10:15 hodin

 4. – 5. ročník: 4 vyučovací hodiny do 11:10 hodin

 

Čtvrtek    3. 9. 2020 (adaptační den)

Všechny ročníky výuka dle rozvrhu

5. ročník  - 4 hodiny do 11:10 hodin

 

Pátek       4. 9. 2020 (adaptační den)

Všechny ročníky výuka dle rozvrhu

5. ročník – 5 hodin do 12 : 05 hodin

 

V adaptačních dnech mohou žáci zůstat do konce výuky (dle rozvrhu na daný den) ve školní družině. To platí i pro nepřihlášené žáky. Napište nám, kdy máme Vaše dítě v adaptačních dnech pustit domů, pokud chcete, aby odešlo dříve, než skončí vyučování dle rozvrhu na daný den.

Roušky

Ve škole dle aktuálních informací nejsou roušky povinné. Každý žák však bude mít od 2. 9. 2020 u sebe v uzavíratelném igelitovém a podepsaném sáčku 1 roušku pro případ, že by se u něho ve škole náhle vyskytly příznaky infekčního onemocnění (jako je např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.). Pokud se tyto příznaky vyskytnou již doma, neposílejte nám svoje děti do školy a omluvte je. Nikdo s těmito příznaky nesmí školu navštěvovat, dítě budeme muset izolovat a budeme Vám ihned telefonovat s žádostí o okamžité vyzvednutí. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.

Mgr. Věra Havelková, ředitelka školy

 

Přidáno 30. 8. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru